AtGames Sega Mega Drive Classic

2200 g

• Malé, lehké, 81 her uvnitř

Je to úplně stejná hra jako stará Sega z 90 let. Akorát s 81 hrami uvnitř. Dají se do ní používat staré původní kazety.

• , zakoupeno v CZC.cz

Velice spokojen,ovladače mají kabel,malé ,skladné.Lze použít původní hry! Každý kdo pamatuje Sega megadrive bude spokojený!

• , zakoupeno v Originalky.cz

Menší konzole,ovladače mají kabely,což je paráda.Je to klasika a bere to i původní hry na Sega Mega Drive !!!
    Jsem velice spokojen .

2200 g

Malá, lehká a výkonná herní konzole s dvěma bezdrátovými ovladači. Konzole obsahuje 80 nainstalovaných klasických herních titulů a je kompatibilní s některými Sega Genesis kazetami, takže tuto základnu her můžete snadno rozšířit.

• Malé, lehké, 81 her uvnitř

Jsem velice spokojen .

• prostě návratdo 90"let měl jsem ty hry v roce 98 v té době naprosto perfektní doporučuji
    • nic!

hrál jsem ty hry v 98 roce a koupil jsem je znovu

• je to nostalgie
    • prostě retro

• Je to prostě soubor starých her z 90tych let.
    • Grafika z dávné minulosti. Většina her je agresivních. Pro malé (do 10 let) děti je tam málo her a jestli chce někdo pařit Mortal combat, tak prosím.

Nevím proč to lidi vůbec kupují.

• , zakoupeno v Originalky.cz

• Vypadá to celkem dobře.Oproti Atari které jsem objednal před tím,to byl krám.

• bezdrátové ovládání

• nostalgie

• Retro hry ,stoho jich je 40 plnophodnotných tak jak si je starší hráč pamatuje .pěkny dezink velikost konzole (je opravdu malá) v balení dva joypady vypadají jako puvodni segové.Cena je přijatelna .Velké plus je kontabilita se staršímy hrami od předchozích sega konzolí
    • dalších 40 her jsou hlouposti na postřech nebo na počítaní pro staršího hráče k ničemu ale věřím že málé děti se u toho zabaví.velký mínus joypady jsou na malé tužkové baterie a vše je zavřeno šroubkem .Né dobře vyřešené snímání joypadu .zapojeni do tv je jen AV signál

když se mi do rukou dostala tato staronová konzole od segy tak jsem byl opravdu zvědav jak vše pojede ale po rozbalení mě čekalo pro ,mě nemilé překvapení konzole jde napojit jen na televize co mají výstup AV nebo Scart pro mě to byl problém mám Lcd Led tv a vstup AV ani Scart nemám to nechápu v dnešní době když už AV signal ani Scart se pomalu nepoužívají tak ho tam dali na místo hdmi pro mě to byla komplikace ,ale když toto pominu protože je hodně hráču a hráček co jim výstup v podobě AV signálu nebude dělat problém tak konzole jako taková je dizajnově v celku povedený kousek je malá má nějakých 12 cm na dýlku a 18 na šířku a 8 na výšku (toto není oficialní rozměr výrobce muže udávat plus ,mínus cm jinak než píši) ke konzoli jsou v balení dva pěkné joypady vypadají jako puvodní ze staršich Sega konzolí např Sega Mega Drive 1,2 ale nevíhoda je že kryt na baterie je na šroubek a výrobce píše že nedoporučuje nechávat baterie v joypadu nedokážu si představit jak každý hráč či hráčka po každém hraní vyndají šroubovák a vyndavají baterie.Joypady jsou bez drátové ale stačí se pohnout jen o kousek mimo senzor co snímá joypad tak joaypad přestane reagovat.Velikou výhodou konzole je i samotná cena já svou pořídil za necelých 1500kč což je přijatelná cena.konzole je zpětně kontatibilní se staršímy Sega konzolemi je tam slot na staré kazety pro mě velké plus .po zapojení konzole se oběví menu seřazené podle abecedy mužete se těšit na klasiky jako Alex Kidd,Alien Storm,Arrow Flash,Chakan:the forever man ,Columns,Golden Axe 1,2,3.Mortal Kombat 1,2,3 Sonic 5 dílu a dalsí ,prvních 40 her jsou staré plnohodnotné hry takové jak si je starší hráč pamatuje ,druhá polovina dalsích 40 her jsou jednoduché postřehové a početní hry spíše pro malé děti ale ta druhá polovina stojí za spomenutí nad tím když jsme chodíli jako malí ty to hry hrát po hernách a podobně .Za mě když člověk porovná cenu a to co mu konzole nabízí tak koupě stojí za to i pro člověka který je mladší a na grafice mu tolik nezáleží a má rád starší hry