Microsoft Xbox 360 500GB

• snadné použití
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• dobrá hračka
    • chybí kabel HDMI
    • hra, která je přibalená je pouze v papírové podobě. Musí se stáhnout a vložit přibalený kód pro spuštění.
    • Protože je x box v angličtině(není česky) člověk co neumí anglicky dosti tápe než se naučí používat to uživatelské rozhraní.

je to za ty prachy dobrá hračka, ale ta čeština fakt chybí....

Typ
Bluetooth
Velikost displeje
2.5 "
4200 g

Microsoft Xbox 360 přichází s novým elegantnějším designem a celou řadou novinek a vylepšení. Největší změna, která upoutá pozornost na první pohled je samotné provedení konzole. Šasi doznala jistého zkrášlení spočívající v kompaktnějších rozměrech a velmi elegantním povrchu.

Skvělý základ v lepším provedení
Co se týče hardwarového vybavení, tak na špičkovém tříjádrovém procesoru, rychlé operační paměti, multiformátové optické mechanice a grafické kartě od přední světové společnosti ve výrobě grafických čipů ATI nebyla potřeba velkých změn. Všechny tyto komponenty zajistí podporu pro nejmodernější hry. Vývojoví inženýři si ovšem dali záležet na spotřebě elektrické energie. Ta je zde o poznání menší, než tomu bylo u všech předchozích modelů, což s sebou přináší velice potěšitelné snížení hlučnosti.

Pohybový ovladač Kinect
Ke konzoli můžete dokoupit pohybový ovladač Kinect, který zcela novým a výjimečným způsobem oživuje hraní a zábavu. Namísto vysedávání na pohovce s ovladačem vás teď čeká spousta pohybu a zábavy. Vaše pohyby, Váš hlas, Vaše tvář, to všechno jednoduše, přirozeně a úžasně změní způsob, jakým hrajete a prožíváte zábavu. Pohybový senzor reaguje na každý Váš pohyb a od základů mění způsob, jakým si hrajete.

Klíčové vlastnosti
Konzole XBOX 360 je v toto případě vybavena pevným diskem s kapacitou 500GB. On-line konektivitu konzole zajišťuje Ethernetové rozhraní a zabudovaný Wi-Fi modul, který usnadní přístup k veškerému dostupnému online obsahu. Počet USB portů se ustálil v této verzi na 4 a výstup na zobrazovací zařízení obstarává HDMI a standardní AV výstup.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Legendární konzole
    • Exkluzivní hry

Legendární konzole určitě doporučuji pro hráče který milují staré klasiky od roku 2006 až 2015. Konzole funguje skvěle a má spousta exkluzivek např.

Halo

A spousta dalších...

• , zakoupeno v Konzole a hry

• Skvělý

• mnoho her,nizka cena,internet

xbox 360 je super herni konzole je to jedna z neprodavanejsich konzolich na svete

skvele se hraje

pouziva se skvele ale kinect se ovlada blbe kdyby dali ovladace na kazdo ruku jako to udelalo sony na ps move ovladalo by se to lepe

dopuril bych to

• Kde stáhnout zdarma dema her na xbox 360.

Zobrazit celou recenzi na www.game-star.cz

• Pro zábavu skvěle
    • Trošku hlučnější mechanika

S konzoli jsem byl spokojen do doby, kdy začala čím dal více vibrovat mechanika. První reklamace byla uznaná a dle protokolu opravena (vyměněná), po nějaké době to začalo dělat opět, již ale reklamace nebyla uznaná, že je to v toleranci. Dle mého to vibrovalo ještě více. Bylo mi zděleno zda to chci poslat zpět ještě jednou a napsat do protokolu vadny HDD. Bohužel musím uznat, že s reklamaci v Microsoftu jsem byl hodně zklamán! Jinak skvěla konzole za super peníze. Bohužel jsem narazil asi na vadný kus.

• Černá barva konzole (jsem tak zvyklý od PlayStationu)
    • Bezdrátový ovladač
    • 500GB paměti
    • Tichý chod
    • Full HD obraz
    • Exklusivně rozšířené hry jen na Xbox
    • Zpětná kompatibilita téměř všech her z prvního Xboxu (u PS2kových her tato kompatibilita na PS3 zcela chybí)
    • Vysouvací CD-ROMka (PS2 Slim nemá)
    • Konzole může být postavena,svisle, nebo položena vodorovně (na obě polohy je konstruována)
    • HDMI výstupy, ale i AV propojení + přibalená SCART redukce na staré TV
    • Současná vysoká pořizovací cena (já to vychytal za 3300 Kč před půl rokem)
    • Pro online hraní si budete muset připlatit (mě to nevadí, já hraju hry v singlu, to mi stačí, jsem tak na konzolích odrostlý)
    • Připojení sluchátek je trochu složitější, konzole nemá 3,5 mm jack (ale na netu je kotel návodů, jak na to)

Hledal jsem kvalitnější náhradu za svou starou PS2ku. Odrostl jsem na ni a chtěl jsem si ty samé hry zahrát znovu. V současnosti ale PS2 nabízí pouze základní HD, což v dnešní době neodpovídá standardním kvalitám TV 102 cm Full HD (a více). Právě zpětná kompatibilita her udělala konečné rozhodnutí. Ty nejznámější hry z prvního Xboxu lze dodnes zakoupit na Xbox Marketplace, nebo se dají zakoupit použité přes eBay - první Xbox k nám do prodeje nedorazil, takže ani hry na něj se tu nedají sehnat.

Rychle jsem si přivykl na ovládání. Byl jsem mile překvapen rozšířenými tituly jen na Xbox, na PSko byly jen v základu (konkrétně mluvím o herní sérii Burnout). HDMI kabel jde koupit v každém hypermarketu (já si koupil v Tescu) a baterky v ovladači mi vydržely dlouho a to i při aktivním hraní. Při připojení 2+1 reprosoustavy hra nabírá nový herní rozměr - zvuk má konzole opravdu kvalitní. Konzole se dá napojit na monitory s HDMI, ale i s VGA, jen je to zase trochu složitější, ale redukce existují, jen to chce hledat. To samé platí i pro zvuk, pokud si tedy sluchátka nebo reproduktory nezapojíte přímo do TV.

Jako největší plus považuji fakt, že si de facto celou sérii Burnoutů zahraju na jedné konzoli, k tomu si můžu zahrát ještě exklusivní Forzu Horizon. To beru. Navíc, tehdy za ty prachy to byla opravdu výhodná koupě. V současnosti můžu konzoli doporučit jen skalním fanouškům již deset let starých her. Ale věřte, to neopakovatelné kouzlo v sobě ty hry mají. Ty současné stojí tak leda za nic.

• Srdcovky
    • Cena šla RAKETOVĚ nahoru v té době, kdy už to chce jen nějaký sběratel ve vesmíru
    • Ovladače se odpojují
    • U některých her horší kvalita

První konzlole (moje)

• obraz se neseká
    • hry jsou plynulé
    • ovladač se dobře drží
    • kinect funguje skvěle
    • v domovském okně se skvěle orientuji
    • dnes se vyrábí hry spíše na xbox one a na xbox 360 se mnoho těchto her nesežene

je to super konzole u které trávím spoutu času. jenom se na xbox 360 nedá sehnat tolik her a příslušenství jako na xbox one. ale i přesto určitě doporučuji.