Microsoft Xbox One 1TB

S konzolí Xbox One okusíte zábavu, kterou nikde jinde nenajdete. Nabízí nejpokročilejší režim hry ve více hráčích a ty nejexkluzivnější hry vůbec. Díky funkci Smart Match najdete přesně takové vyzyvatele, kteří budou maximálně odpovídat vašemu hernímu stylu a dovednostem. Tento jedinečný kousek vám umožní také rychlé přepínání mezi zábavnými aplikacemi a hravě díky němu zvládnete i více činností najednou – umožní vám vedle sebe připnout film, hru i živé televizní vysílání.

Jedinečná konzole

Rozbalte krabici a nechte se okouzlit konzolí Xbox One, která skvěle odpovídá nárokům dnešní hektické doby. Aktualizace i stahování probíhají na pozadí, takže vás nebude nic omezovat. Potřebujete stopnout rozehranou hru? Pro Xbox One to není problém. Pozastavte ji a potom pokračujte přesně tam, kde jste skončili.

Typ
Výška
80 mm
3200 g

• , zakoupeno v Originalky.cz

• Nejlevnější a suprová cena, rychlost dodání mohu jen vřele doporučit.
  • , zakoupeno v Originalky.cz

Nejlepší herní konzole kterou jsem kdy měl. kompatibilní se vším. Jsou to dva roky a jediná vada byla nyní na napájecím zdroji - odešel těsně po skončení záruky.

• Kvalita

Výška
80 mm
3200 g

Bezdrátový ovladač

Xbox One se vám zavděčí také svým prvotřídním herním ovladačem, který prošel řadou inovací. Díky funkci Impulse Trigger, citlivým páčkám a směrovému ovladači okusíte ještě preciznější odezvu pro realističtější zážitek ze hry.
Bezdrátový ovladač

Chatovací sluchátka

Součástí balení jsou také pohodlná chatovací sluchátka, která se postarají o bezkonkurenčně čistý digitální zvuk. Přátele i protivníky tak budete moci poslouchat v té nejlepší kvalitě. Nastavení hlasitosti si navíc můžete snadno upravovat, aniž byste museli dát z rukou ovladač.
Chatovací sluchátka

Kolekce her Xbox 360

Svoji rozrůstající se kolekci her Xbox 360 si můžete zahrát na tom nejlepším, co trh nabízí. Tím je Xbox One, na kterém si vychutnáte obě generace her, včetně digitálních titulů i titulů na diskových nosičích. K dispozici budete mít své uložené pozice, dosažené výsledky, herní skóre i doplňky. Pokud navíc budete členy Xbox Live Gold, můžete s přáteli hrát hry pro více hráčů, aniž by bylo důležité, jakou konzoli používají.
Kolekce her Xbox 360

Můžete cokoliv

S touto konzolí je možné snad úplně cokoliv. Hry se pozvolna stávají realitou, televizor poslouchá každý váš povel. Nic není nemožné. Přeskočte ze sledování televizního vysílání do hudby a her. S Xboxem One si užijete každý zážitek tak, jako by byl šitý na míru přesně pro vás.
Můžete cokoliv

Vše pohromadě

Televizní pořady, filmy, videa i hry – vše budete mít přehledně na jednom místě. Zapomeňte na kompromisy a přepněte si na to, na co zrovna budete mít chuť. Můžete být také v kontaktu s přáteli i rodinou pomocí Skypu, přičemž nebude nic bránit tomu, abyste zároveň sledovali oblíbený televizní pořad.
Vše pohromadě

Hráči hráčům

Nechte se pohltit hrou na konzoli, kterou vytvořili sami hráči. Xbox One nabídne zcela novou úroveň hraní, úžasnou grafiku a špičkový výkon. Umělá inteligence pokročila natolik, že se dokáže perfektně přizpůsobit vašemu osobnímu hracímu stylu a vy si tak naplno užijete všech jejích předností.
Hráči hráčům

Zvládne víc

Už se nebudete muset rozhodovat, kterou z vašich oblíbených činností upřednostníte. Xbox One vám dopřeje požitek z více činnosti najednou. Můžete si vedle sebe připnout třeba film a hru a rychle mezi nimi přepínat. Nerozdělujte svůj čas, když stačí rozdělit obrazovku.
Zvládne víc

Propojení s Windows 10

Díky integraci Xbox Live do Windows 10 získáte přístup k největší hráčské komunitě světa. Navíc lze přímo z vašeho Xboxu streamovat hry na libovolný počítač či notebook s Windows 10. Nechcete-li tedy sedět přímo u televizoru, můžete si svou oblíbenou hru zahrát třeba na zahradě.
Propojení s Windows 10

Vítá vás nová generace her a zábavy. Svět, kde hry posouvají hranice reality. Kde se televize řídí vašimi pokyny. Kde můžete při hraní bez problémů poslouchat hudbu. Kde můžete během okamžiku přepnout z televizního pořadu na film, hudební přehrávač nebo hru. Kde si můžete prostředí přizpůsobit podle sebe. A kde máte veškerý zajímavý obsah na jednom místě. Vítá vás všestranná konzole Xbox One. Xbox One přináší možnosti zábavy, jaké tu ještě nebyly. Inovativním technologiím této konzole může konkurovat jen její ikonický design. Jedná se o konzoli bez kinect senzoru.

Technická specifikace:

• osmijádrový procesor AMD Jaguar
  • 8 GB super-rychlé DDR3 paměti RAM
  • 32 MB ESRAM ultra-rychlé procesorové paměti
  • HDD s kapacitou 1 TB

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Originalky.cz

• Nejlevnější a suprová cena, rychlost dodání mohu jen vřele doporučit.
  • , zakoupeno v Originalky.cz

• Hry se skoro vůbec nesekají.
    • Dobrý vzhled.
    • Hry jedou v hd. :D
    • Dobré menu
    • Aplikace
    • Dobrý ovladač.
    • A je celkem rychlá
    • Nemá češtinu.:(

Konzoli jsem si vybral, protože mi ve srovnání s ps4 vyšla lépe.
    Konzole je stará 2,5 roky a pořád jede.
    Ještě nějakou dobu zůstane jako jednička. :)
    Konzoli bych určitě doporučil velmi rád. :)

• Kvalita
  • Xbox One S má velmi dobré chlazení, menší a povedenou konstrukci. Design vylepšené verze S vypadá mnohem lépe než původn...

Zobrazit celou recenzi na darecekblog.blogspot.com

• Podívejte se na mou kompletní recenzi, tedy 10 kompletně vysvětlených důvodů, proč jsem si vybral Xbox One před PS4.

Zobrazit celou recenzi na bestranger.eu

• , zakoupeno v JRC Czech

xxx

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Kvalitně konstruovaná konzole
    • Nízká míra hlučnosti
    • Elegentní provedením, designově nerušící (věc vkusu)
    • Dostatek USB portů
    • Dostačující výkon
    • Bezchybný ergonomický ovladač
    • Příslušenství v balení - HDMI kabel, chatovací sluchátka
    • Zpětná kompatibilita s mnoha tituly z Xbox 360
    • Skvělé provázání s Windows 10 PC a telefonem
    • Měsíčně 4 hry zdarma v rámci placeného členství (lepší než na PS)
    • Aplikace na YouTube a Twitch
    • Plnohodnotný prohlížeč
    • Možnost využití jako přehrávač DVD, BD, USB
    • Velké a těžké externí trafo (vyřešeno v One S)
    • Krabicové hry vyžadují přítomnost disku v mechanice pro hraní

Jakožto odvěký PC hráč jsem se rozhodl dát šanci konzoli (moje jediná zkušenost byla před mnoha lety s PSX), kterou beru jako víceúčelovou krabičku do obýváku, tedy nejen na hry, ale také na miltimédia. Protože mám blíže k produktům Microsoftu (používám Windows a Lumii), rozhodl jsem se vydat cestou Xboxu, navzdory přátelům doporučujícím spíše PS4. Konzoli mám dva týdny a rozhodnutí zatím nelituji, spíše naopak, jsem spokojen.

Nakoupil jsem si pár her a postupně si je budu projíždět, zatím jsem stále ještě ve fázi sžívání se s ovladačem (a jsem názoru, že klávesnice a myš stejně zůstane nepřekonána), ale adaptuji se rychleji, než jsem čekal.

Ke konzoli jsem rovnou vzal také zlaté čenství na 3 měsíce, díky nemuž mám další hry ke stažení zdarma (balení obsahuje 14denní trial na zlaté členství).

Xbox One je příjemná šikovná krabička do obýváku za cenu, které PC komponenty absolutně nemohou konkurovat. K nákupu konzole jsem byl dlouhá léta skeptický, ale nakonec jsem ji vyzkoušel a předčila moje očekávání. :)

• , zakoupeno v CZC.cz

Jsem unesen ! A trávíme u toho hromadu času :-)

• , zakoupeno v CZC.cz

• Výkon