Mikro Gameshow

• zábavná hra pro celou rodinu, vědomostní soutěže
    • zdlouhavé potrvrzení výběru hry

celkem dobrá rodinná hra při které si prověříte vědomosti a postřeh

• , zakoupeno v Hračky LIMPOPO

• Hra pro celou rodinu. Je pravda, že je spousta otázek pro dospělé, ale to jsme vyřešili skupinama. Naopak bych řekla, že je to pro děti ještě zajímavější.
    • Asi jediné co mi vadí, je, že se nedá plně obsluhovat na dálku. Spousta potvrzení se musí provádět na "kouli".

Prima hra.

300 mm
Výška
460 mm
9900 g

Interaktivní domácí televizní hra Gameshow pro celou rodinu. Při hře se báječně pobavíte a zároveň zdokonalíte své vědomosti. Ovládání probíhá přes bezdrátové multifunkční ovládače. Hráči jsou instruováni hercem a zpěvákem Dušanem Vitázkem nebo pokyny na obrazovce.

• Pokud by hra fungovala, tak by možná byla zábavná
    • - První kus jsem reklamoval, jelikož vydával, místo komentářů, velmi nepříjemné zvuky
    • - Po výměně nefungují ovladače, takže je hra opět nefunkční
    • - dále platí všechny mínusy, které zapsali hodnotící přede mnou

Jdu si nechat vrátit peníze

• zábavná hra pro celou rodinu
    • hru máme už 2 roky a ještě nás neomrzela
    • zajímavé otázky
    • mohlo by být více otázek, např: nějaký balíček otázek, který by se k tomu dal dokoupit, aby se po čase otázky neopakovaly
    • je pravda, že potvrzení výběru her nebo některých otázek se musí potvrdit na TV hře, nikoliv z křesla, protože ten kabel je krátký

Není pravda, že je nekvalitní obraz... jak tu někteří lidé píšou. Při spuštění hry lze nastavit kvalitu obrazu, buď na starší TV nebo na LED. Když to někdo neumí a kritizuje, tak je hloupý! Kvalita obrazu je naprosto dokonalá.
    Tato hra má na výběr celkem 8 her. Kvíz, u kterého je možnost výběru ze 4 odpovědí, prostě ve stylu "chcete být milionářem". Fotokvíz, který je na stejném principu jako kvíz, ale součástí fotokvízu je fotografie, na které hráč hádá např: vlajku státu apod. Hráč má možnost během hry využít 4 nápovědy (50:50, bonusové body, většina lidí si myslí a spojenectví). Další hry jsou pantomima, modelování, kreslení, hledání slov, město, jméno, zvíře věc a rychlejší vyhrává. Otázky z kvízu a fotokvízu případně rychlejší vyhrává se člověk dokáže naučit nazpamět. Ale předvést pantomimu, nakreslit obrázek podle zadání, aby ho pak následně někdo uhádl, vysvětlit slovo u kterého jsou instrukce, které nápovědy neříkát, se nazpaměť naučit nedá. Proto se mi tato televizní hra líbí, že nikdy není jasné, kdo vyhraje, jelikož to závisí na schopnostech a dovednostech hráče, jak některé praktické hry dokáže vymodelovat, vykreslit nebo vysvělit.

• zábavná hra pro celou rodinu, vědomostní soutěže
    • zdlouhavé potrvrzení výběru hry

celkem dobrá rodinná hra při které si prověříte vědomosti a postřeh

• , zakoupeno v Hračky LIMPOPO

Prima hra.

ok

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• Hra pro celou rodinu od 12 let
    • Zajímavé otázky (lehké i velmi obtížné)
    • Opakující se otázky
    • Zhoršená kvalita obrazu

Dcera chtěla tuto hru na Vánoce. Celá rodina se u toho pobaví. :)

• krásně to funguje,
    • bezvadné hry
    • čekala jsem lepší grafiku
    • většina her je pro tři hráče

krásná hra dá se v ní něco naučit ale podle mě by mohla mýt lepší grafilku ale každý muže mýt jiný názor

• zábavná hra pro celou rodinu

hra byla určena pro dceru,která má ráda kvízy a soutěže, s dárkem je maximálně spokojena

• Odpuzující zvuk
    • Krátký kabel
    • Přijímač často nereaguje na tlačítka
    • často zamrzne

Celkem dobrý nápad, ale velmi špatné provedení. Výběr menu navíc nelze dělat pomocí dálkového ovladače

• Spoustu nových vědomostí
    • Když hrajete jednou deně tak se po chvilce začnou opakovat otázky.
    • Někdy nepříjme signál z ovladače.
    • Jak to mám sakra nabíjet když ten kabel nemá ani čtvrt metru ?

Kupte radši něco jiného.
    Pokud má váš syn nebo dcera víc jak 10 neváhejte a kupte mu nebo jí PLAYSTATION 4 od SONY nebo PSP od SONY.
    Ale tohle mi příjde jako zbytečné utrácení peněz i když to stojí
    Čtyři stovky. Očekával jde větší výdrž. Škoda že nejde dokoupit ovladač... Očekával jsem od toho více otázek. A podle mě to příjde jako hra pro děti do deseti let protože pak se o tom začnou učit ve škole a moc vědomostí nezískají což je škoda.
    Chtělo by to občas aktualizaci nebo druhou generaci tohohle ani nevím co. Jinak zpracování mě nepřekvapilo protože vypínací tlačítko je vzadu. Doufám že něaká ta aktualizace padne nebo aspoň druhá generace...