Millennium Arcade Neo

Ovládání pohybem

• , zakoupeno v Alza.cz

• možnost nabíjení
  • , zakoupeno v CZC.cz

Konzoli jsem koupila pro syna k Vánocům, bohužel hned po zapnutí vypadával obraz a konzole se sekala.... syn si tedy "pohrál" cca 15 minut a zabalila jsem vše zpět a v lednu okamžitě reklamovala.... no a pak čekala přesně 30 dní, než mi byl poslán dobropis... peníze tedy zatím ještě nikdo nevrátil, tak doufám, že alespoň to proběhne bez komplikací a rychle... každopádně CZC nebylo schopné říct, co se zařízením je. Že je to v podstatě neopravitelné muselo být zřejmé od začátku - prostě nekvalitní výrobek... každopádně nás nechali měsíc bez Vánočního dárku. Jelikož se syn po dárku ptal, tak jsem se několikrát snažila zjistit, jak to s reklamací vypadá - bohužel bez jakékoliv vstřícnosti na druhé straně... musíte počkat - což jsem slyšela ještě den před vypršením zákonné lhůty. Výrobek nedoporučuji a CZC také ne.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Syn je spokojený

Pro mě mala obrazovka,ale je to PSP.Hlasitejsi tlacitka

Ovládání pohybem

Ultra-přenosná herní konzole Millennium Arcade NEO 2.0 ve skvěle vypadajícím retro stylu, nabízí LCD displej s úhlopříčkou 2,7“, více než 220 předinstalovaných herních titulů a podsvícená tlačítka. Disponuje kompaktními rozměry 6,2 x 12 x 1,4 cm a hmotností 100 gramů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 930 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 429 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Alza.cz

• možnost nabíjení
  • , zakoupeno v CZC.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Syn je spokojený

Pro mě mala obrazovka,ale je to PSP.Hlasitejsi tlacitka

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace