Recenze Nintendo 3DS XL

Produkt získal ocenění

• Award

Již po prvním spuštění mě uchvátila roztomilost aplikací, jejich design je prostě geniální! Například animace stahování z e-shopu. Dema lze nyní (červenec 2013) stahovat i z nastavení lokality Česká republika, nikoli jen UK.

Ověřené recenze Nintendo 3DS XL

Radek Párek

Přidáno: 24. srpna 2016

• Dlouhá výdrž baterky
  • Dobré na cesty
  • Skvělé tituly
  • možnost 3D
  • Dražší hry

3DS jsem si kupoval hlavně protože jsem chtěl něco na cesty s dobrými hrami. 3DS splnilo mé očekávání. Doporučuji ho všem kteří si chtějí zahrát hry typu Pokemon, Zelda, Mario a hlavně těm kteří někam často dojíždějí

Ověřený zákazník Herní svět

stafordice

Přidáno: 22. února 2015

Zakoupeno v Herní svět

• Super celkove.Dyspleje vynikajici

Celkove jsem nadsena po vsech strankach

Ověřený zákazník CZC.cz

tkol

Přidáno: 3. ledna 2015

Zakoupeno v CZC.cz

• Výdrž na baterii
  • Nintendo hry
  • Rychlé uspání, ať už je člověk ve hře kdekoliv
  • Zajímavé síťové funkce
  • Circle pad
  • Balení neobsahuje nabíječku. Ta navíc není zrovna standardní (např. micro USB) ani levná. Bez nabíječky je zařízení pochopitelně k ničemu a tak se musí koupit.

Toto zařízení jsem si koupil, abych si zajistil zábavu pro dojíždění. Jako takové je úplně perfektní. Tlačítka a circle pad jsou mnohem lepší způsob hraní, než dotykové displaye mobilů nebo tabletů. Hry jsou sice dražší, ale každá z nich poskytuje mnoho desítek hodin zábavy, nežkdy až teoreticky nekonečně mnoho. Neomrzí se.

www.videorecenze.net

Přidáno: 9. prosince 2014

Nintendo 3DS :: Video recenze

Nintendo 3DS je přenosná herní konzole, která vám nabízí spoustu her a možnost propojení se s přáteli a hráči z celého světa. Vezměte váš herní zážitek do další dimenze s konzolí Nintendo 3DS.

Celá recenze na www.videorecenze.net

Přidáno: 26. října 2014

• Výdrž baterie.
  • Dodává se bez nabíječky. Je třeba updatovat software pro hraní her.

Pro hraní na cesty dobré ale dosavadnít tituly jenž jsem hrál mi připadaly dosti "dětské".

Lukáš

Přidáno: 12. října 2014

(Upraveno 12. října 2014)

• Ovládací prvky
  • Spousta her
  • Kvalitní zpracování konzole
  • Na handheld konzoli ucházející výdrž baterie
  • EU distribucemi neobsahuje nabíječku - je třeba dokoupit

fiala

Přidáno: 4. srpna 2014

• super

super, už máme doma 2 ks :-)

Přidáno: 8. června 2014

Lepší než PS Vita.

Ověřený zákazník Alza.cz

Přidáno: 21. dubna 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Hry, 3D, POKEMONI, MARIO!!!
  • Mohlo byt lepsi rozliseni horni obrazovky

Naprosta vyhra hratelnosti nad grafikou.

Ověřený zákazník GameExpres.cz

Emerich

Přidáno: 26. prosince 2013

Zakoupeno v GameExpres.cz

• Perfektní zobrazení, přímé propojení na internet, odolnost proti nárazu... Prostě super.
  • Cena by mohla být nižší, ale to přijde časem...

Je bezkonkurenční...

Award

www.produktroku.cz

Přidáno: 26. listopadu 2013

Finalista ProduktRoku 2013

Finalista soutěže ProduktRoku 2013, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Celá recenze na www.produktroku.cz
Ověřený zákazník Electro World

Vesela Petra

Přidáno: 5. srpna 2013

Zakoupeno v Electro World

• velky displej, celkem dlouha vydrz na jedno nabiti, pomerne siroka nabidka her pro deti a to vcetne vzdelavacich, velmi jednoducha obsluha, kterou zvladnou i deti, velmi ocenujeme parental control pro moznost omezeni 3D obrazu a webovych sluzeb atd.
  • snad jen cena samotne konzole a her, na nic dalsiho jsme zatim neprisli

jsme velmi spokojeni, je to povedena hracka, pricemz rodice si mohou ponechat kontrolu nad tim jak casto dite hraje a co hraje.

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 23. července 2013

Zakoupeno v Electro World

• Velké displeje (ve hrách si tak lze všimnout více detailů)
  • Větší výdrž baterie oproti klasickému 3DS
  • Stylus není teleskopický
  • Stylus je snadno dosažitelný z pravého boku přístroje
  • Dobře se drží v rukou (lépe než jeho předchůdce)
  • Celkem dobrý zvuk
  • Geniální aplikace
  • Horní část přístroje (displej) není jedna velká lesklá plocha jako je tomu u staršího brášky
  • Při zavření neškrábe dolní displej ten horní (na horní části přístroje jsou malé gumové knoflíčky, které chrání horní displej před úplným dolehnutím na ten dolní)
  • Jedinečné hry (Fire Emblem, Pokémoni, Mario a další)
  • Přenositelnost (dá se strčit do batohu a vzít s sebou, na kapsu je toto zařízení přeci jen trochu velké)
  • V balení je 4 GB SD karta (normální 3DS má v balení jen 2 GB). Větší kapacita paměťové karty se rozhodně hodí.
  • E-shop je v českých korunách
  • Kvalitní hry jsou dosti drahé (a to i po delším čase od data vydání)
  • Stažené aplikace z Nintendo e-shopu jsou vázané na konzoli, nikoliv na účet
  • Ceny her v Nintendo e-shopu se různí, musí se neustále porovnávat s aktuálními nabídkami v herních e-shopech
  • Nabíječka není součástí balení, nutno dokoupit
  • Pro optimální 3D efekt je nutné držet konzoli ve stabilní poloze a nepohnout rukama do stran, jinak se obraz rozmaže (stejný neduh jako u původního 3DS), ale mám pocit, že 3D efektu se na XL dosahuje snáze než u jeho menšího kolegy.

Konzole se dobře drží, velikost se mi zdá tak akorát na menší dospělé ruce, na hry se dobře kouká. Jednotlivé pixely jsou sice při pohledu úplně zblízka vidět, ale právě velikost displeje umožní hráči si více všímat detailů (na původním 3DS by byly moc titěrné) a dobře se na něm hraje. Pixelů si při hraní ani nevšimnete, ale komu vadí trochu menší ostrost, možná raději sáhne po původním 3DS. Nutno ovšem vyzkoušet. Měl jsem zkušenost s původním 3DS a do 3DS XL jsem šel prakticky naslepo, ale nelituji. 3DS XL je v mnoha ohledech lepší. Konzoli rovněž doporučuji pro hráče, kteří mají rádi originální a nápadité hry. Zážitek z hraní je úplně jiný než na klasickém PC.

Ověřený zákazník GAME SHOP

jurasek

Přidáno: 6. července 2013

Zakoupeno v GAME SHOP

• velke displeje,3D,skvela zabava

Spokojenost,doporucuji a nejen pro deti (to byl hlavni duvod koupe)

Ověřený zákazník Originalky.cz

Allegro

Přidáno: 10. června 2013

Zakoupeno v Originalky.cz

• Skvělý handled na zkrácení volné chvíle při cestování nebo čekání na zastávkách.
  • Lze jej využít pro casual i náročnější hraní.
  • Nabízení 3D efekt je luxusní, kdo mu nedá šanci, a nenaučí se držet 3DS ve správné pozici, se okrade o skvělý zážitek.
  • Možnost hraní starších DS her a dokonce NES her skrze emulátor v eshopu.
  • Spousta demo verzí her na eshopu zdarma.
  • Online hraní, Streetpass, Mii.
  • Dobrá výdrž baterie (na jedno nabití vydrží klidně celý den, pokud tedy nehrajete non-stop :) ).
  • Potěší i podpora AR reality a gyroskopu v některých hrách.
  • Eshop v české měně.
  • 3D efekt na "XLku" je mnohem lepší než na malém 3DS.
  • 4GB Memory karta součástí balení.
  • Wifi, Infraport, pedometr, Adhoc...
  • Zastaralý internetový prohlížeč (nepodporuje Flash)
  • Placené aplikace na eshopu (kalkulačka, kalendář...)
  • Větší váha, při delším hraní bolí ruce. (Lze dokoupit stojan, který tento problém řeší, alespoň v situacích, kdy máte k dispozici stůl.)
  • Potřeba vlastního adaptéru, který není součástí balení.

Tato konzole je vhodná jak pro začínající hráče svým přátelským přístupem a souborem malých lehkých her a hříček, tak i pro zkušené hráče, kteří si zde najdou kvalitní hry, které na jiných konzolích neuvidí. Pokud se rozhodujete mezi malým 3DS a 3DS XL, rozhodně zainvestujte do XLka, protože díky větší obrazovce je 3D efekt mnohem lépe viditelný. Pravé využití tohoto systému začne v okamžiku, kdy zkusíte online hraní. Zábava roste souměrně s počtem lidí s Nintendem ve vašem okolí.

Ověřený zákazník xzone.cz

Přidáno: 8. dubna 2013

Zakoupeno v xzone.cz

Pro děti nejlepší herní zařízení, dobré hry.

Ověřený zákazník CZC.cz

Martin

Přidáno: 12. března 2013

Zakoupeno v CZC.cz

• Parádní hry,velmi pěkný 3D efekt ve hře,velké displeje,kvalitní provedení
  • velmi slabá podpora českého distributora-nefunkční nintendo eshop pro cz region(nutno zadat při ůvodním nastavení jiný region já zadal UK a dostal jsem se do nintendo eshopu a mohu stahovat dema a ostatní věci) Nutnost zakoupit nabiječku zvlášť.

Kvalitní konzole se spoustou parádních her hlavně pro děti,dceři je 5 let a nintendo vydává plno her ve kterých vystupují hrdinové z pohádek a příběhů které v tomto věku sleduje v tv pořadech .

Ověřený zákazník GameExpres.cz

Přidáno: 25. července 2013

Zakoupeno v GameExpres.cz

Super pro děti pro které je ještě nepotřebují notebook,
syn je maximálně nadšený.

Přidáno: 31. května 2013

Zakoupeno v JRC Czech

• Horší ergonometrie, po delším hraní boli ruce, bohužel málo her, pokud nepočítám hry z předchozí generace, ale to je problém obou současných handheldu.

Pokud hledáte serioznejsi zábavu na cesty a hry na mobilu Vam přijdou nezajimave, je toto jedna z možností