Recenze Nintendo Wii U Premium

Produkt získal ocenění

• Award

Spousta lidí sem píše,že Wii U je ostuda Next-Gen a podobné hlouposti.Já jsem s Wii U velmi spokojen a nelituji,že jsem si místo něho nekoupil X360,nebo PS3. Když jsem si kupoval Assassina 3,čekal jsem že se to bude ovládat malinko hůř,ale ovládal se mi stejně dobře jako třeba na XBOXU 360.Tato konz... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Nintendo Wii U Premium

Ověřený zákazník Gamehouse

Kael

Přidáno: 27. června 2017

Zakoupeno v Gamehouse

• Zajimava konzole se spetnou kompabilitou na Wii
  • Ovaldac s obrazovkou
  • Ne vsechny hry podporuji vsechny funkce ovladace
  • Nejde vypnout obrazovka behem hrani na gamepadu, coz snizuje delku hrani na jedno nabiti
  • Nefunguje profi ovladac z wii

Zajiava konzole, se zajimavymi tituly, leč ted uz zastarala.

www.nintendak.cz

Přidáno: 3. června 2014

Wii U

Vlastnosti herní konzole Nintendo Wii U.

Celá recenze na www.nintendak.cz
Award

www.produktroku.cz

Přidáno: 26. listopadu 2013

Finalista ProduktRoku 2013

Finalista soutěže ProduktRoku 2013, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Celá recenze na www.produktroku.cz
Ověřený zákazník Originalky.cz

Přidáno: 21. prosince 2012

Zakoupeno v Originalky.cz

• Výborná rodinná zábava
  • Pohybové ovládání
  • Na novinku dobrá cena
  • Pomalý OS
  • GamePad beru trochu jako krok zpět

Nintendo Wii U je výborná konzole pokud máte s kým hrát. Přináší především kolektivní zábavu a skvělé Party games. Oproti jiným konzolím přináší především netradiční hry. Hry typu COD a jiné FPS, stratetegie a pod. si radši zahraju na PC než být limitovaný na konzoli a vyměnit svůj skill za auto aim. GamePad je super, a pokud ho hra umí využít, přináší spoustu zábavy. Je lehký a skvěle se drží. Displej je sice rezistivní, ale to nevadí. Dobře se ovládá jak stylusem, tak prstem a rozlišení je podle mě naprosto ideální. Pixely nevidíte, ale rozlišení není tak vysoké, aby bralo zásadní výkon konzoli. Zamrzí jen, že vydrž max 3-4 hod. nepřetržitého hraní, poté je nutné ho dobít nebo alespoň připojit k napájení. Ale stejně mám radši ovládání skrze Wii Remote controller, kdy se člověk může pořádně rozmáchnout. Hry na Wii U vypadají graficky hezky, co bych ale vytknul jsou dlouhé nahrávací časy jednotlivých položek menu operačního systému. Otevření nastavení nebo spuštění webového prohlížeče trvá až deset vteřin.

Ověřený zákazník JRC Czech

Articorn

Přidáno: 11. prosince 2012

Zakoupeno v JRC Czech

• zábavné, jeddnoduché ovládání, dobře propracovaný miiverse a internetový prohlížeč
  • dlouhé načítání aplikací

od SNES sází nintendo na to proč ho máme tak rádi:)

www.eurogamer.cz

Přidáno: 5. prosince 2012

Velká recenze konzole Wii U

Nintendo se neohání výkonem, ale originalitou a podle toho, co je pro vás důležitější, byste se měli rozhodovat při úvaze o koupi. Osobně za největší přínos Wii U považuji skvělý lokální multiplayer. Velmi často je spolu se čtyřmi Wiimote ovladači a jedním GamePadem podporováno hraní až pěti lidí najednou. Navíc se zajímavým aspektem druhého displeje, který může zobrazovat jinou scénu než televize. V kompletní rozsáhle recenzi se dozvíte o Wii U vše podstatné.

Celá recenze na www.eurogamer.cz