Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Recenze NVIDIA SHIELD TV

Statistika hodnocení produktu

80%

 
průměr z 4 hodnocení

75 % (3)
0 % (0)
0 % (0)
25 % (1)
0 % (0)

Doporučení od zákazníků

3 zákazníků doporučuje tento produkt
1 zákazníků nedoporučuje tento produkt

Ověřené recenze NVIDIA SHIELD TV

smartmania.cz

Přidáno: 13. července 2017

GeForce NOW, aneb streamujeme hry ze vzdáleného počítače (recenze) - SMARTmania.cz

V uplynulých měsících jsme vám přinesli podrobnou recenzi herního a multimediálního centra NVIDIA Shield (2017) a IPTV Kuki, kterou zákazníci měli možnost získat zdarma při včasném nákupu. A jelikož Shield dávno není jen o výkonném hardware, ale především o aplikacích, rozhodli jsme se otestovat jednu z klíčových služeb NVIDIE, kterou je GeForce NOW. GeForce NOW je vůbec první herní cloudovou službou schopnou streamovat tituly ve Full HD rozlišení až při 60 snímcích za vteřinu. Měsíční poplatek za využívání činí 9,99 euro (cca 260 Kč), přičemž první měsíc ji můžete využívat zcela zdarma.

Celá recenze na smartmania.cz

smartmania.cz

Přidáno: 13. července 2017

Recenze NVIDIA Shield TV (2017): všestranné multimediální centrum s Androidem - SMARTmania.cz

Máte doma televizi bez chytrých funkcí, ale nechcete ji vyměnit, jelikož stále nabízí dostatečnou kvalitu a vyhovuje vám? Jedním z řešení už jsou delší dobu Android TV, tedy multimediální centra, která dokáží vašemu televizoru funkce Smart TV dodat a to mnohdy i lépe, než to některé zvládají nativně.

Celá recenze na smartmania.cz
  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (2)
  • Ne (1)

netovinky.com

Přidáno: 3. června 2017

NVIDIA Shield TV 2017 - Univerzální multimediální centrum (recenze) - Netovinky.com

Z Shieldu mám velmi pozitivní dojmy a letošní generaci bych nedoporučil snad jen majitelům té předchozí, přeci jen rozdíly jsou opravdu pouze kosmetického charakteru. Jestli však zvažujete koupi zábavního centra do obýváků, určitě nezapomeňte zvážit to od Nvidie.

Celá recenze na netovinky.com

smartmania.cz

Přidáno: 17. května 2017

Vyzkoušeli jsme internetovou TV Kuki na NVIDIA SHIELD. Bude vás bavit - SMARTmania.cz

V únoru letošního roku jsme vám přinesli recenzi multimediálního centra NVIDIA SHIELD (2017). Inovovaná verze s menšími rozměry si v našem testu odnesla pozitivní hodnocení a známku 9,3/10; po hardwarové stránce se jedná o skvěle vybavené zařízení, které poslouží nejen pro práci s multimediálním obsahem (podporuje i 4K HDR video), ale i pro hraní her. To vše je zabaleno do atraktivního designu a skvělé je, že to výrobce nepřehnal s cenou.

Celá recenze na smartmania.cz

Zobrazuji 1 - 0 ze 0 recenzí