PVP DW-118 portable 400 her

Produkt nemá žádné parametry.

• slaba grafika,
    • hry sa opakuju
  • , zakoupeno v obchodvpraze

Chtěla jsem koupit dětem, ale zase až tak moc mě to nenadchlo, raději jsem vrátila..... Pouze vyzkoušeno. Her je tam spousta, grafika ujde, hlasitost se dá regulovat. Nebyl český návod. Měla jsem možnost porovnat s kapesní hrou GoGen Maxi hry, ta se mi zdá kvalitnější........

• Veľa hier
    • Krátky kábel na pripojenie k TV

Deti sa skvele zabavia s touto hrou bez toho aby niekoho rušili napr.pri čakaní u lekára.

Produkt nemá žádné parametry.

Přenosná hra 8 bitová přenosná konzole má velky jasný displej se zvukem vydrz až 4-7 hodin + je tu možnost  připojit konzoli k televizi.

Technické parametry:

Free Game Cartridge (400her) -

• slaba grafika,
    • hry sa opakuju

• Mnoho her
    • Nevím jestli mi přijde model DW-118 s joystickama nebo PVP Station light 3000 bez joysticků..

Celkem dobrá konzole na cesty :)

• Veľa hier
    • Krátky kábel na pripojenie k TV