RetroPie 3B+ komplet

Produkt nemá žádné parametry.

• Celkem jednoduché nastaveni

Absolutně spokojený s výrobkem. Hry fungují skvěle stejně jako hardware. Bez jakéhokoliv trápení s emulatorama a jejich nastavování tady stačí jen nahrát romky a vše funguje .

• Malé
    • Skladné
    • Velká podpora softwaru
    • Velká podpora hardwaru

• Atari 800 emulátor funguje dobře - ještě mě ale čeká optimalizace nastavení
    • Ušetří práci při instalaci image

Kupoval jsem PI3B+ se záměrem nainstalovat RetroPie. Tenhle komplet má všechno, co je potřeba - kromě klávesnice USB, kterou jsem doma za boha nemohl najít. Pokud by tento produkt měl tlačítko na zapnutí, byl by dokonalý. Pokud tam je, tak jsem ho nenašel - ale není problém ho dodělat. Rozhodně budu kupovat ještě minimálně jeden komplet.

Produkt nemá žádné parametry.

RetroPie 3B+ komplet Kompletní sestava pro hraní retro her založená na Raspberry Pi 3B+. RetroPieRetroPi je operační systém postavený na projektech Raspbian, EmulationStation, RetroArch a mnoha dalších. Obsahuje sbírku emulátorů 50 klasických herních systémů!PodporaOficiální stránkyDokumentaceFórumVlastnosti Kompletní sestava pro hraní retro her Raspberry Pi 3B+Pasivní chladičInstalace OS RetroPieKrabička DesignSpark - černá5.1V/2.5A

• Celkem jednoduché nastaveni

• Malé