Smoby 370211 V8 Driver

Popis produktu

Parametry produktu

Ovládání pohybem
ne
Blu-Ray
ne
Wi-Fi
ne
Pevný disk
ne
Bluetooth
ne
Retro herní konzole
ne
Dětská herní konzole
ano
Přenosná herní konzole
ano
Šířka
850 mm
Hloubka
200 mm
Výška
570 mm
Hmotnost
3000 g

Parametry produktu

Ovládání pohybem
ne
Blu-Ray
ne
Wi-Fi
ne
Pevný disk
ne
Bluetooth
ne
Retro herní konzole
ne
Dětská herní konzole
ano
Přenosná herní konzole
ano
Šířka
850 mm
Hloubka
200 mm
Výška
570 mm
Hmotnost
3000 g

Popis produktu

Smoby trenažér Auta 3 V8 Driver je skvělý elektronický simulátor závodů, který je vhodný pro chlapce od 3 let. Dětský Autotrenažér s motivem oblíbené pohádky Auta 3 je fantastická hračka pro malé závodníky a všechny milovníky ježdění a aut. Má velmi kvalitní a pevnou konstrukci z odolného plastu, který je sametový na dotek. Kluci se na trenažéru zabaví dlouhou dobu, protože v sobě zahrnuje množství funkcí. Patří k nim: elektronický volant, mechanické pedály, barevný podsvícený displej, simulace rychlé jízdy, nárazů, poruch, couvání a mnoho dalších zvukových a světelných efektů. Trenažér vydává více než 10 různých zvuků. Na palubní desce je displej zobrazující mapu závodní trasy. Dále je tam tachometr, tlačítka na zapnutí světel, trouba, zrychlení. V balení se nachází také držák na smartphone, díky kterému si dítě může užít jízdu s mobilní aplikací (dostupné pouze pro smartphony s operačním systémem android).

Jízda autem je splněný sen pro každého malého chlapce, který chce rychle vyrůst, aby mohl řídit jako jeho táta nebo závodníci na závodech. Chlapecký trenažér je vynikající replikou jízdy autem, během níž se kluci budou cítit jako profesionální závodníci. Chlapci se při jízdě na trenažéru cítí jako v kabině opravdového závodního auta. Sedačka v trenažéru je velmi pohodlná, je ergonomicky vytvarována, dá se nastavit do 3 poloh. Přizpůsobí se výšce dítěte, aby sedělo během ježdění maximálně pohodlně. Celý trenažér je laděný v červené, černé a šedé barvě, které jsou typické pro pohádku Auta 3. Dětský trenažér Auta 3 V8 Driver je velmi zábavná hračka, která děti zaujme na dlouhé hodiny, ale zároveň podporuje i optimální rozvoj dětí. Hraním si s trenažérem se rozvíjí koncentrace, reflexy, pohybové dovednosti a motorika. Když si děti představují, že jezdí na vzrušujících závodech v různých částech světa, rozvíjí se i jejich představivost. Trenažér funguje na 3 AA/LR6 baterie, které nejsou součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, na dotek je sametový. Barvy a různé mechanické i elektronické funkce na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii. Zaručeně upoutají každé dítě, proto je to skvělý dárek pro malé jezdce a závodníky. Všechny hračky Smoby mají oblé hrany, které chrání děti před zraněním během her. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů. Trenažér na jízdu autem s motivem pohádky Auta 3 V8 Driver má rozměry 85*36*57 cm a váhu téměř 3 kg.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.