Typ

• Legenda

• Přišlo rychle
    • Nestihla jsem si ani zahrát a už to jelo na reklamaci na vyřízení čekám už 20 dni.
    • Nepřišel druhy ovladac

Mám dost rozporuplné pocity ale dam jim ještě jednu šanci

• Perfektní konzole, funguje jak má
    • Levný ovladač, některé tlačítka nereagují,objednal jsem originální a je to ok.

Perfektní levná konzole, mám sice konzoli Xbox one,ale super si zahrát něco staršího

Typ
PlayStation 2

Sony PlayStation 2 - Nejoblíbenější herní konzole na světě, k dispozici stovky herních titulů, 300 MHz procesor, grafický čip Graphics Synthesizer 147 MHz, 32 MB operační paměti, CD/DVD mechanika.

Trochu starší konzole ale pořád je dobrá.

• Legenda

• Přišlo rychle
    • Nepřišel druhy ovladac

Mám dost rozporuplné pocity ale dam jim ještě jednu šanci

• Nejlepší herní konzole která kdy byla lidstvem vytvořena.
    • Nemá

Nákupem si nejen zlepšíte život o 250% ale také už nezažijete dlouhé nudné zimní večery. Vlastně nudu už vůbec nezažijete.

• Za takovou cenu si radši kupte ps4

• Perfektní konzole, funguje jak má