Recenze Sony PlayStation Classic

vynikající konzole s určitou nostalgií na dětství. 20 přednastavených her, je škoda že si hry nemůžete zvolit sami. Chybí tam za mě Dave Mirra, Tony Hawk, Resident Evil 3 nebo Crash Bandicoot. Ale za tu cenu je to super Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Mam doma PSOne/PS2 i PS3. Tohle je ale klasicke ryzovani Sony, ktera zakazniky na neco naladi (retro konzole, ps3 s hw podporou psx a ps2) a pak do nich kopne (omezena knihovna 20 her bez moznosti rozsireni, ps3 bez podpory perdchozich platforem). Urcite na to nachyta dost tatinku, pro ktere 2700 ne... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Sony PlayStation Classic

Ověřený zákazník Sony Center

fandy

Přidáno: 21. ledna 2019

Zakoupeno v Sony Center

vyhovuje mi jen část her,chybí páčky

Ovladatelnost se mi zdá: Složitá (uživatelsky nepřívětivá)
Hlučnost: Běžná
Ověřený zákazník xzone.cz

siriusak

Přidáno: 20. ledna 2019

Zakoupeno v xzone.cz

• Velikost
  • Dva ovladače v balení
  • Kvalita zpracování
  • Jen 20 her některé méně známé.
  • Nemá přiložený napáječ ze sítě (lze použít nabíječka k mobilu)

výborná retro konzole ale musí se jí trochu pomoct, pomocí dohrátí dalších her. Ty co jsou ve vnitřní paměti konzole nepatří k tomu nejlepšímu co na playstation 1 vyšlo.

Ověřený zákazník CZC.cz

Ověřený zákazník JRC Czech

Golcik

Přidáno: 8. prosince 2018

Zakoupeno v JRC Czech

Je to srdcovka pro starsi hrace.Pro me nej.

www.playarena.cz

Přidáno: 3. října 2018

PlayStation Classic – retro konzole, hry, obsah balení, lepší než PlayStation 5 | Play-Arena.cz

Váháte, co si pořídit jako dárek k Vánocům nebo čím obdarovat herního nadšence? Mini retro konzole Sony PlayStation Classic vám dovolí zavzpomínat na herní historii. Konzoli připojíte přes HDMI k televizoru a hned můžete hrát některý z 20 předinstalovaných legendárních titulů. Co vše od PlayStation Classic čekat se dozvíte z článku.

Celá recenze na www.playarena.cz

freebit.cz

Přidáno: 30. prosince 2018

Recenze konzole PlayStation Classic | FreeBit.cz

Když jsem se před Vánoci pozastavil nad informací toho, že Sony uvede na trh novou herní konzoli, zamrazilo mě. Že už by se konečně jednalo o nový PlayStation 5? Ale kde že. Společnost uvedla na trh remástr verze PlayStation 1. První PlayStation se na trh dostal před 24mi lety. Konzole byla vydána na trh nejprve v Japonsku, a to 3. prosince 1994. První éra herních konzolí startovala v Německu, odkud jsem si herní kousek pořídil. Ale dnes? Dnes je na krámech nový herní šlágr.

Celá recenze na freebit.cz