PlayStation Portal Remote Player

TOP 13 v kategorii Herní konzole

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

PlayStation Portal Remote Player

Jak funguje PlayStation Portal? Handheld můžete používat dvěma způsoby. Oba vyžadují spárování Portal a konzole PS5 předem a konzole PS5 musí být buď zapnutá, nebo v režimu...
5 390 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Elviapro.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (6)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 1 573 recenzíDalší informace
42 dní • 1 varianta59 Kč98 % • 59 059 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
42 dní • 1 variantaZdarma97 % • 52 204 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
42 dní • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 1 573 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma93 % • 81 354 recenzíDalší informace
42 dní • 1 variantaZdarma94 % • 3 199 recenzíDalší informace

Popis produktu

Jak funguje PlayStation Portal? Handheld můžete používat dvěma způsoby. Oba vyžadují spárování Portal a konzole PS5 předem a konzole PS5 musí být buď zapnutá, nebo v režimu...

Parametry produktu

Výrobce
Wi-Fi
ano

Parametry produktu

Výrobce
Wi-Fi
ano

Popis produktu

Jak funguje PlayStation Portal?

Handheld můžete používat dvěma způsoby. Oba vyžadují spárování Portal a konzole PS5 předem a konzole PS5 musí být buď zapnutá, nebo v režimu odpočinku. Pro streamování není vyžadováno předplatné PlayStation Plus.

Na domácí síti Wi-Fi

Pokud si chcete zahrát vaše oblíbené PS5 hry, ale někdo zrovna na TV sleduje televizní pořad, nebo seriál, handheld Portal se připojí na domácí síť přes Wi-Fi a můžete si užít hraní konzole PS5 třeba z vedlejšího pokoje. Pro nejlepší zážitek z hraní s nízkou latencí doporučujeme konzoli PS5 připojit přes ethernet kabel.

Přes internet mimo domov

Jedete ke kamarádovi, nebo třeba na dovolenou? I zde si můžete užít hraní PS5 her. Portal se připojí na konzoli, která se nachází u vás doma a bude plynule streamovat libovolnou hru. Pro připojení doporučujeme vysokorychlostní internet, minimální vyžadovaná rychlost je však 5Mb. 

Hraj na konzoli PS5 pomocí domácí sítě Wi-Fi a ovládání, jehož kvalita se rovná kvalitě ovládání na konzoli, s dálkovým ovladačem PlayStation Portal. Zažij neuvěřitelný efekt ponoření do hry s funkcemi bezdrátového ovladače DualSense, jako jsou hmatová odezva a adaptivní spouště, u podporovaných her. Vezmi si sbírku her na konzoli PS5 do kapsy – s dálkovým ovladačem PlayStation Portal můžeš hrát kompatibilní hry nainstalované na konzoli, aniž bys musel ke hraní použít televizor.

Hraj kdekoli a kdykoli

S dálkovým ovladačem PlayStation Portal máš přístup ke hrám na konzoli PS5 prostřednictvím domácí sítě Wi-Fi. Do hry se tak ponoříš, aniž bys musel ke hraní použít televizor. S PlayStation Portal můžeš hrát kompatibilní hry nainstalované na konzoli PS5, včetně svých oblíbených her pro konzole PS5 a PS4.

Zažij úchvatné pohlcení

Pociť pohlcující sílu funkcí, jako jsou hmatová odezva a adaptivní spouště u podporovaných her. Citlivé vibrace reagují na tvé herní volby a simulují okolní prostředí. Ve vybraných hrách pro konzoli PS5 dynamický odpor napodobuje interakci s předměty ve hře.

Nádherná 8” LCD obrazovka, rozlišení 1080p a 60 FPS

Všimněte si každého dokonalého detailu svých oblíbených her, které doslova ožívají na nádherné, jasně osvětlené obrazovce s rozlišením Full HD. Dálkový ovladač PlayStation Portal zajistí plynulé hraní s rychlostí až 60 snímků za sekundu a vysokou čistotou obrazu na obrazovce s rozlišením 1080p.

Zrychli své hraní

Dálkový ovladač PlayStation Portal je účelové zařízení, které bylo vytvořeno, aby poskytovalo fantastické zážitky ze vzdáleného hraní. To znamená, že zapnutím ovladače a zmáčknutím tlačítka, pomocí kterého se připojíš ke konzoli PS5, skočíš pozoruhodnou rychlostí přímo do hry.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.